Gyva muzika!

„Pelenai“ gyvai + diskoteka!
Data : 16 / Vas / 2019
Laikas : 20:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : +37065257790
Įėjimas - 10€

Šv. Valentinas su grupe „Pelenai“ + speciali lietuviška diskoteka!

 

Sveiki,draugai!

Meilės ir šilumos dieną – Šv. Valentiną – kviečiame atšvęsti kartu su scenos profesionalais – grupe „Pelenai“! Jūsų ir Jūsų antrosios pusės laukia romantiškas vakaras su žymiausiais „Pelenų“ hitais bei cover’iais! O taip pat, po koncerto, minint vasario 16-ąją – speciali diskoteka išskirtinai tik su lietuviškais hitais!

Grupės „Pelenai“ pristatinėti turbūt nereikia, bet jeigu primiršote:

„Pelenai“ susikūrė 1996 m. Grupės nariai – profesionalūs muzikantai, visi turintys muzikinį išsilavinimą ir prieš ateidami į grupę groję kitose žinomose Lietuvos grupėse („Sledge Hammer”, „Blues Makers”, „Faktas”, „Volis”, su atlikėju Gyčiu Paškevičiumi ir t. t.). Nuo pat pradžių grupę lydėjo sėkmė. Jau pirmasis jų pasirodymas 1997 m. populiariame vasaros festivalyje „NIDA ‘97” buvo sėkmingas. „Pelenų” daina „Dieną keičia naktis” buvo pripažinta geriausia festivalio daina. Tais pačiais metais prestižiniuose muzikiniuose apdovanojimuose „BRAVO” grupės vokalistas Česlovas Gabalis pripažintas geriausiu metų vokalistu, o populiariame televizijos dainų konkurse „MUZIKINIS VIEŠBUTIS” daina „Lopšinė” gavo net 2 prizus. Ji išrinkta Lietuvos klausytojų geriausia daina ir komisija skyrė jai II vietą. 1998 m. „MUZIKINIAME VIEŠBUTYJE” grupės „Pelenai” daina „Liūdesio akys” (skirta žuvusiam grupės būgnininkui Jonui Taločkai) užėmė I vietą. Tais pačiais metais Č. Gabalis ir vėl pripažintas geriausiu metų dainininku „BRAVO” apdovanojimuose.

Kaip ir pradžioje, taip ir dabar grupę lydi sėkmė. „Pelenai” stabiliai koncertuoja (apie 70 koncertų į metus), dalyvauja muzikiniuose projektuose (su Lietuvos Valstybiniu simfoniniu orkestru – „Roko klasikos metamorfozės”, „Lotynų muzikos metamorfozės”, roko operose „Peras Giuntas”, „Jėzus Kristus superžvaigždė” ir kt.). Grupės programoje – ne tik autorinės dainos, bet ir užsienio atlikėjų hitai. Kadangi Č. Gabalis Lietuvoje dar vadinamas lietuviškuoju B. Adamsu, „Pelenai” savo programoje turi paruošę ir B. Adamso bei R.Stewart kūrinius. Grupė tiek kartu, tiek atskirai yra koncertavusi Lenkijoje, Vokietijoje, Maltoje, Švedijoje, Olandijoje, Latvijoje, Bulgarijoje ir JAV.

Diskografija:

1998 – „Degančios sielos”
1998 – „Baltas vėjas”
2000 – „Kitaip”
2000 – „Tyliai”
2001 – „Veža”
2003 – „Laiškai”
2004 – „Išsaugoti tyliai”
2010 – „Ugnies ratu“
2015 – „Zona 51“

Po koncerto – specialiai vasario 16-osios proga – diskoteka išskirtinai tik su lietuviškais hitais!

Duris atversime 19:00, koncerto pradžia – 20:00.

Įėjimas – 10€.

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790.