Gyva muzika!

„Pelenai“ gyvai + diskoteka!
Data : 16 / Gru / 2017
Laikas : 21:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : (8-647)90250
Įėjimas - 7€, po koncerto - NEMOKAMAS! (Rūbinė 1€)

Gyvas šeštadienis – Rusiški romansai su Sasha Song + Diskoteka!

 

Sveiki, draugai!

Kaip ir kiekvieną šeštadienį Brodvėjuje – gyva muzika! Ir šįkart GYVAS ŠEŠTADIENIS su Sasha Song (Dima Šavrovu) ir nuostabia rusiškų romansų programa!

Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nepaprasta aistra muzikai ir jausmingumu pasižymintis atlikėjas koncertų turą po Lietuvą dovanoja pagerbdamas močiutės atminimą – už meilę muzikai atlikėjas jai liks dėkingas amžinai…
Kone geriausius, kruopščiai atrinktus rusų romansus Sasha Song vadina Širdies muzika. “Tai tarsi sielos apsinuoginimas”,- prisipažįsta atlikėjas. Tuo tarpu dainos iš rusiškų kino filmų ne vienam sukels nostalgiškus prisiminimus, sentimentus praeičiai, privers nusišypsoti ar nubraukti ašarą…
Pasirodyme dalyvaus atlikėjas bei akustinės gitaros virtuozas – gyvai atliekamos muzikos garsai koncertinei programai suteiks nepaprasto gaivališkumo ir dovanos Jums nepamirštamus potyrius.
Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song – Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus ir laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Atlikėjas atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, nuolat rengia koncertus Lietuvoje ir užsienyje.
Palydėkime metus pačių šilčiausių emocijų apsuptyje, kuriomis Jūsų širdis pripildys Sasha Song!

Kaip visada po koncertų – KLASIKINĖ BRODVĖJAUS DISKOTEKA su geriausiais 80-ųjų hitais!!!

Duris atversime – 20:00val., koncerto pradžia – 21:00val.

Įėjimas – 7€

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790