Gyva muzika!

Akustiniai trečiadieniai!
Data : 20 / Gru / 2017
Laikas : 21:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : (8-647)90250
Įėjimas NEMOKAMAS!

Akustiniai trečiadieniai – gyva muzika!

 

 

Sveiki!

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame į jaukius ir šiltus trečiadienio akustinius gyvos muzikos vakarus žvakių šviesoje! Kiekvieną trečiadienį vis kitas atlikėjas Brodvėjaus scenoje šildys jūs savo kūrybos dainomis ir žymiausias coveriais! Įėjimas į visus trečiadienio koncertus – NEMOKAMAS!

12.06 Grupės „Baltojo kiro“ siela – Tautvydas atliks savo pilną meilės ir šilumos, akustinę programą.
„Baltojo kiro“ muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada gera ir ramu. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau – sako atlikėjas. Susimatom jau 12.06 akustinių gitarų atidarymo koncerte!

12.13 Atlikėjas Martin Wall muzikavimo ėmėsi dar praeitame dešimtmetyje įkvėptas american folk muzikos. Atlikėjo siekis – sukurti harmoningą muzikinę sintezę tarp romantizmo ir moderniųjų laikų. Įprasta instrumentuotė – gitara ir vokalas, kartais lūpinė armonikėlė. Dainuoja angliškai. Sako, kad taip jam gražiau. Martin Wall kūryba yra įkvėpta vizualinės ir emocinės patirties, tai žmonės ir jų santykiai, mažos ir žavios gyvenimiškos detalės. Nuostabu, kai klausytojas mano kūrinį gali susieti su sava patirtimi, su savomis asociacijomis, rasti panašumų, man pritarti ir mintyse sau pasakyti „būtent tai ir galvojau!“, arba keliauti su manimi į mano pasaulį ir ten surasti žinutę.“

12.20 JakaTeka beatbox’ina, dainuoja, groja gitara ir fleita, viską apjungia loop pedalo pagalba ir pagardina efektais. Tokiu būdu jis vienas gyvai priešais klausytojų akis ir ausis sukuria pilnos grupės skambesį, pripildytą džiazo, funko, regio, roko, elektronikos, hip-hopo motyvų.

12.27 Ükku – jauna muzikantė, kurianti dream pop, synth pop, senų fantastinių filmų ir žaidimų garso takelių bei aštuoniasdešimtųjų elektronikos įkvėptą muziką. Ükku pradėjo savo kūrybinį kelią užsidariusi mažame kambaryje ir eksperimentuodama su sintezatoriais bei įvairiais kitais instrumentais, o dabar ji žengia į sceną atskleisti žiūrovams ką nuveikė. Jausmų, vaizdinių, sapnų, prisiminimų ir emocijų kratinys transformavęsis į garso formą – štai kaip Ükku apibūdina savo kūrinius. Ükku prižada, kad visus atėjusius panardins į surealiausią sapną.

 

Visus trečiadienius duris atveriame 20:00val., koncertų pradžia – 21:00val.

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790