Gyva muzika!

Akustiniai trečiadieniai!
Data : 7 / Vas / 2018
Laikas : 21:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : +37065257790
Įėjimas NEMOKAMAS!

Akustiniai trečiadieniai – Laurynas Sičiūnas + Jam Session!

Kviečiame į jaukius ir šiltus trečiadienio akustinius gyvos muzikos vakarus žvakių šviesoje! Kiekvieną trečiadienį vis kitas atlikėjas Brodvėjaus scenoje šildys jus savo kūrybos dainomis ir žymiausias coveriais, o pagavusiems įkvėpimą užleisime sceną jam’ui iki paryčių! Įėjimas į visus trečiadienio koncertus – NEMOKAMAS!

Vasario 7 d. Laurynas Sičiūnas

Laurynas – pozityvo pilnas jaunas žmogus ir jis šį trečiadienį su jumis pasidalins ne tik savo geromis emocijomis, šiluma, bet ir muzika. Anot Lauryno, muzika – tai raktas į širdis, sielas ir smegenis, todėl jos reikia visur ir visada. Vakaro metu skambės ir visiem gerai žinomos melodijos, ir dar niekada viešai neskambėjusios autorinės dainos.

Visus trečiadienius duris atveriame 20:00val., koncertų pradžia – 21:00val.

Po Lauryno pasirodymo – Tradicinis Brodvėjaus JAM SESSION į kurį esate kviečiame visi – ir muzikantai ir muzikai prijaučiantys, visi kartu sukursim kažką gražaus! 😉

ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790

Kitus trečiadienius matysite:

Vasario 14d. – Valentino dienos vakarėlis kartu su Vilniaus kolegija!

Vasario 21 d. Deimantė Vaitkutė ir Giedrius Jakimonis

Event‘as po event‘o su kvietimais padalyvauti? Mes irgi kviečiam. Be patoso, be pompastikos. Kviečiam paklausyti Deimantės (vokalas) ir Giedriaus (gitara) grojant akustinius kūrinius, kuriuos pats klausydamas norėsi sudainuoti kartu. Deimantė – iš Klaipėdos kilusi vokalistė. Dainuoti pradėjo būdama ketverių. Vis dar dainuoja būdama dvidešimties ir neketina sustoti. Giedrius – gitaristas iš Druskininkų. Muzikinę karjerą pradėjo būdamas septynerių, iki dabar groja ir kuria muzika. Jam muzika – tai, kas skatina džiaugtis gyvenimu. Jeigu jauti muziką, kuri Tavo dūšią suvirpins iki sielos gelmių, laukiam Tavęs vasario 21 d. Brodvėjaus pub‘e, kur galėsim pakilt maždaug kažkur virš kasdienybės.

Vasario 28 d. 4Seasons

Grupė „4 seasons“ – tai neseniai susikūrusi grupė iš Vilniaus. Grojam įvairių stilių muziką, bet daugiau krypstame į pop, pop-rock ir funk. Išgirsite populiarių atlikėjų, tokių kaip Ed Sheeran, Camilla Cabello, Bastille, Beatrich ir kitų geriausiųjų dainų versijas. Laukiame visų.