Gyva muzika!

Akustiniai trečiadieniai!
Data : 25 / Bal / 2018
Laikas : 21:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : +37065257790
Įėjimas NEMOKAMAS!

Akustiniai trečiadieniai: Deimantė Vaitkutė ir Giedrius Jakimonis + Jam Session!

Kviečiame į jaukius ir šiltus trečiadienio akustinius gyvos muzikos vakarus žvakių šviesoje! Kiekvieną trečiadienį vis kitas atlikėjas Brodvėjaus scenoje šildys jus savo kūrybos dainomis ir žymiausias coveriais, o pagavusiems įkvėpimą užleisime sceną jam’ui iki paryčių! Įėjimas į visus trečiadienio koncertus – NEMOKAMAS!

Balandžio 25 d. Deimantė Vaitkutė ir Giedrius Jakimonis
Kviečiame paklausyti Deimantės (vokalas) ir Giedriaus (gitara) grojant akustinius kūrinius, kuriuos pats klausydamas norėsi sudainuoti kartu. Deimantė – iš Klaipėdos kilusi vokalistė. Dainuoti pradėjo būdama ketverių. Vis dar dainuoja būdama dvidešimties ir neketina sustoti. Giedrius – gitaristas iš Druskininkų. Muzikinę karjerą pradėjo būdamas septynerių, iki dabar groja ir kuria muzika. Jam muzika – tai, kas skatina džiaugtis gyvenimu. Jeigu jauti muziką, kuri Tavo dūšią suvirpins iki sielos gelmių, laukiam.

 

Visus trečiadienius duris atveriame 20:00val., koncertų pradžia – 21:00val.

Po akustinio pasirodymo – Tradicinis Brodvėjaus JAM SESSION į kurį esate kviečiami visi – ir muzikantai ir muzikai prijaučiantys, visi kartu sukursim kažką gražaus! 😉

ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790