Gyva muzika!

Gyva muzika + diskoteka!
Data : 24 / Vas / 2018
Laikas : 21:00
Adresas : Vokiečių g. 4, Vilnius, Lithuania, 01133
Tel : +37065257790
ĮĖJIMAS - 5€, po koncerto NEMOKAMAS!

Gyvas šeštadienis – „AC/DC Project“ + Diskoteka!

 

Sveiki, draugai!

Kaip ir kiekvieną šeštadienį Brodvėjuje – gyva muzika! Ir šįkart GYVAS ŠEŠTADIENIS su legendinės grupės AC/DC projektu! Let`s rock!

„AC/DC Project“ suvienijo profesionaliausius ir žymiausius aukščiausio kalibro Lietuvos roko muzikantus, kad atkurtų legendinės Australijos grupės skambesį! Thunderstruck, TnT, Highway to hell ir daugelis kitų legendinių kūrinių visiškai gyvai! Scenoje:

Ąžuolas Stanevičius – vokalas „AC/DC project“ įkūrėjas ir lyderis;Romas Rainys – vienas žinomiausių gitaristų Lietuvoje, dirbantis su  ex. „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai“, „Jurga Šeduikyte“, dabar  – „Andrius Mamontovas“, „SEL“ ir su kitomis muzikinėmis grupėmis;
Viktoras Hugis Jonušis – „Fire it up“, „ŽAS“ , „Skamp“ , 2012m. T.Ė.T.Ė apdovanojimuose laimėjęs geriausio metų gitaristo titulą;
Artūras Sedleckas  – bosų meistras:  „Trip to new orleans“, „ManKur“, „Tapau Garsu“;
Vaidotas Taurinskas – geriausio ritmo meistras grupėje „Pelenai“.

Debiutinis „AC/DC Project“ koncertas įvyko 1997-ųjų Naujųjų Metų išvakarėse populiariame geros muzikos klube „Langas“ Vilniuje. Jame grupė gyvai atliko legendinės australų grupės AC/DC žinomiausius hitus. 2003 m. Brodvėjaus muzikiniuose apdovanojimuose laimėta metų Roko grupės nominacija. Grupė dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose, festivaliuose, radijo bei televizijos laidose. Koncertuoja kartu su tokiomis pasaulio žvaigždėmis kaip „Nazareth“, „Sweet“, „Slade“ ir kt. Nenuilstamai riedantis AC/DC Project traukinys tęsia savo 20 metų muzikavimo kelią. Koncertinėje programoje platus arsenalas Bon Scott eros laikų ir Brian Johnson žinomiausi kūriniai. Populiariausias AC/DC projektas Lietuvoje lieka ištikimas tikram Rock ‘n‘ Rollui ir savo gerbėjams!

 

Kaip visada po koncertų – KLASIKINĖ BRODVĖJAUS DISKOTEKA su geriausiais 80-ųjų hitais!!!

Duris atversime – 20:00val., koncerto pradžia – 21:30val.

Įėjimas – 5€

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790