Event

Come to see us!
Data : 17 / Lap / 2018
Laikas : 19:00
Adresas : Mėsinių g. 4, Vilnius
Tel : +37065257790
12€, po koncerto - 4€ + gėrimas
Mėsinių g. 4, Vilnius

Gyvas šeštadienis – ZM goes Russian Rock + Diskoteka!

Sveiki, draugai!

Kaip ir kiekvieną šeštadienį Brodvėjuje – gyva muzika! Ir šįkart GYVAS ŠEŠTADIENIS su specialia programa ir grupe ZM goes Russian Rock!

Į Brodvėjaus sceną žengia jau puikiai žinoma Aika – Jekaterina Pranevič su savo ZM tribute komanda ir jų super sėkminga programa „ZM Goes Russian Rock“. Programoje skambės rusų alternatyvos mega hitai. Jūs išgirsite tokių grupių šrdevrus, kaip – „KINO“, , „Agata Kristi“, „Mashyna Vremeni“, „ZEMFIRA“,“MUMIJ Troll“, „Bi 2“, „Smyslovye Galiucynacyy“, „Chicherina“„Aukcyon“, „“Nochnye snaiper, Splin, 5CA“, „Garik Sukachiov“, „Nautilus Pompilius“ir taip pat daug siurprizų !!! Ant scenos:

Aika (Jekaterina Pranevič) -vok.;
Alina Stepanenko – sax;
Kiril Jurjev – trumpet;
Oksana Karatai – piano;
Edvard Rogoža – guitar;
Aleksandr Pašuto – bass;
Vaidotas Segenis – drums.

Kaip visada po koncertų – KLASIKINĖ BRODVĖJAUS DISKOTEKA su geriausiais 80-ųjų hitais!!!

Вы снова увидите уже так хорошо знакомый проект ZM tribute! Вокалистка Aika (Екатерина Праневич) со своей командой настоящих профессионалов зажгёт с новой праздничной программой! Это хиты и только самое избранное из русского рока и альтернативы поппа. Вы сможете оторваться с песнями легенд: „Кино“,“, „Агата Кристи“, Г. СУКАЧЁВ, „МАШИНА ВРЕМЕНИ“, „Мумий Тролль“, „Земфира“, „Би2“, „Аукцыон“, „Наутилус Помпилиус”, „Чичерина“, „Сплинl“, „Zveri“, „Ночные снайперы“ и др!!!
Будет жарко и атмосферно! ЗАЖИГАЕМ !!!

Duris atversime – 19:00val., koncerto pradžia – 20:30val.

Įėjimas – 12€

Informacija ir staliukų rezervacija – +37065257790